Lista sk8 o których powinien każdy wiedzieć ze względu na ich pasję

skateboarding-1149507_1280

Jeśli dopiero co zaczynasz swoją przygodę z deskorolką to tak właściwie powinieneś być w tej świadomości, że istnieję liczba popularnych osób która w tej dziedzinie osiągnęła bardzo dużo. Tricki, które wykonują przy użyciu ,,dechy” są nie do opisania. Niektórzy z nich są sami wykonywać te ewolucje, które sami stworzyli. To inspiracja dla innych pokoleń w tym celu aby pod żadnym względem się nie poddawać. Na pewno popularny piłkarz miał swój wzór do naśladowania aby stać się takim jak on albo jeszcze lepszym. W przypadku skateboardu ta sytuacja jest taka sama. Warto powiedzieć o tym, że istnieją wybitne jednostki mogące świadczyć o swojej dużej klasie w tej dziedzinie.

Na samym początku warto dowiedzieć się o Rodney Mullen. Ten sk8 to już legenda. Występował już od 2 części popularnej gry video – Tony Hawk Pro Skater 2. Na pewno jego tricki to nie są ewolucje na rampie. Jednak on przedstawia deskorolkę w zupełnie inny sposób. Potrafi wykonać z nią niemalże wszystko a jego kreatywność w czasie jazdy na ,,desce” może powodować podziw u innych skaterów.

Chris Cole to osoba, która w skatebordingu decyduję się na to aby połączyć bardzo trudne tricki z przeszkodami z którymi inni sk8 mogli by tylko pomarzyć. O czym jest tutaj mowa? Oczywiście, że ta sprawa dotyczyć będzie schodów, poręczy. To co jego charakteryzuję to na pewno fakt, że on się nigdy nie poddaję i za każdym razem decyduję się na to aby wybierać coraz trudniejsze ewolucje do wykonania.

Paul Rodriguez na pewno jego charakterystyka to lekkość w jeździe a także duża płynność. Jego switche wykonywane na desce powinny być wzorem dla innych osób – przez niego ta technika została opanowana niemalże do perfekcji. Jest to bardzo skromny chłopak, który dosłownie od 0 stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych sk8 na całym świecie. Rozpoczynał wykonywanie swoich tricków gdzieś na tyłach swojego garażu, domu.

Marc Johnson to sk8, który może nieustannie zaskakiwać dużą liczbą nowych pomysłów a jego charakter jest przepełniony pozytywną energia. To co go wyróżniać wśród innych jest sam fakt, że w przypadku swoich ewolucji jest wykorzystać niemalże każdy element aby udało mu się wykonać jakiś trick. Bardzo ciekawy styl w połączeniu z kombinacjami może dawać bardzo dużą dawkę wrażeń dla wszystkich fanów.

Steve Berra to sk8, który był w stanie pomimo przeciwności losu pokonać swoje wszystkie bariery. Można było go obejrzeć w filmie ,,Skate More”. Da się tutaj zaobserwować, że ta osoba pomimo tak wielu trudności w swoim życiu za każdym razem stara się tak twardo stąpać po ziemie realizując kolejne cele.

W jaki sposób można się zainspirować do takich do wykonywania takich tricków co Ci popularni sk8? Z pewnością można oglądać ich popisowe numery na YouTube. To właśnie w tym miejscu można zobaczyć po kolei jak zostaję wykonywany jakiś trick. Z nabieraniem praktyki warto samemu próbować wykonywać samemu różnego rodzaju ewolucję. Jednak przed tym aby to rozpocząć konieczne jest to aby naukę od samych podstawach. Konieczne jest to aby nauczyć się robić ollie. Najtrudniejszy jest zawsze ten pierwszy krok.

Dodaj komentarz